Тјунираните SEAT-и на Wörthersee 2013! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Тјунираните SEAT-и на Wörthersee 2013!

Помеѓу многуте автомобили на Wörthersee Treffen, годинава се најдоа и десетици автомобили од гамата на Seat. Ние ги издвоивме и ви ги презентираме најинтересните од нив!

Спортскиот карактер на Шпанскиот бренд сосем заслужено го доби вниманието на тјунерите од целиот свет кои беа присутни на овогодинешниот Wörthersee Treffen. Ние ги сликавме најинтересните примероци и со задоволство ви ги покажуваме.

Фотографија: Дејан Маликовски

Поддржано од: SEAT МакедонијаАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.