Дел од атмосферата на овогодинешниот Wörthersee Treffen! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Дел од атмосферата на овогодинешниот Wörthersee Treffen!

Ексклузивно ви пренесуваме неколку фотографии од овогодинешниот Wörthersee GTI Treffen кој се одржува во Австрија!

Во моментов се наоѓаме на езерото Worther во Австрија, каде се одржува 32-рото издание на традиционалниот и легендарен Worthersee Treffen. Настанот го помага Volkswagen групацијата и оваа година се презентирани многу нови и интересни концепти, а ексклузивни фотографии ќе ви пренесеме наскоро.

Сега ви пренесуваме само дел од атмосферата при крајот на првиот ден, кога работите започнаа полека да се смируваат. Наскоро очекувајте уште ексклузивни фотографии!

Фотографија: Дејан Маликовски

Поддржано од:Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.