Утринска Гимнастика: Кен Блок и GoPro на снежни патишта во Русија! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Кен Блок и GoPro на снежни патишта во Русија!

Американскиот професионален рели возач уште еднаш се здружи со GoPro за ново промотивно видео.

Ова последно видео е целосно снимено со користење на дузина GoPro HERO2 камери, кои го уловуваат Кен Блок како тој се бори со снежните зимски услови, се трка со скијачи и пробува да уништи колку што може повеќе камери со неговиот Ford Focus рели автомобил.Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.