Утринска Гимнастика: ADV.1 ретроспектива на 2012 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: ADV.1 ретроспектива на 2012

Американскиот специјалист за супер лесни фелни објави видео од поголем број на разновидни автомобили опремени со нивните производи.

ADV.1 се производители на екстра лесни фелни во големини од 17 до 24 инчи, а нивното седиште се наоѓа во Мајами, Флорида. Нивната гама на производи се одликува со одличен дизајн и е наменета за високите класи на автомобили од брендовите Ferrari, Porsche, Mercedes, McLaren, BMW, Nissan, Jaguar итн.

Оваа компанија беше доста активна во минатата година, во која прикажа поголем број на видеа и фото галерии, а нивното најново ги опфаќа најинтересните моменти од сите претходни. Погледнете за што се работи и уживајте!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.