Светски рекорд во паралелно паркирање.. Во рикверц! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Светски рекорд во паралелно паркирање.. Во рикверц!

Талентираниот возач Рони Вехселбергер повторно ги демонстрира своите одлични возачки способности, овој пат со новиот светски рекорд во паралелно паркирање, и тоа во рикверц!

Малиот Volkswagen Up навистина се покажа како одличен градски автомобил кога го тестиравме, но дали знаете дека можете да го паркирате во простор кој е само 35 сантиметри подолг од должината на автомобилот? Можете, ако сте Рони!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.