Утринска Гимнастика: Експлозија на гума во забавено движење – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Експлозија на гума во забавено движење

Vaughn Gittin Jr. продолжува со создавање забавни дрифт видеа, исполнети со чад и горење гуми.

Покрај лудориите во фабриката за Ford Mustang, благодарение на Hoonigans и дрифт професионалецот Vaughn Gittin Jr. сега имаме можност да погледнеме како изгледа екслозија на гума од премногу малтретирање, во забавена снимка.Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.