Вечерно кино: Тркачки моменти во забавено движење – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно кино: Тркачки моменти во забавено движење

Ова 16 минутно видео претставува компилација од интересни моменти кои се случуваат на тркачката патека, проследено со одлична, емотивна, класична музика во позадина.

Во оваа компилација се појавуваат повеќе тркачки категории – WRC, 24 часа Ле Ман, Формула 1, Moto GP итн. Вниманието на случувањата како излетување, пролизгување и скокнување на возилото, никогаш нема да им недостасува на тркачките ентузијасти. Во овој случај, бидејќи се работи за забавено движење, можете да ги засладите очите уште повеќе време.

Ние уживавме гледајќи го видеото, па веруваме дека ќе ви се допадне и на вас, без разлика дали сте љубител на две или четири тркала. Проследете ја интересната компилација подоле и уживајте!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.