За ова треба навистина многу храброст.. – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

За ова треба навистина многу храброст..

Погледнете како изгледа првиот обид во светот за двојно и истовремено вртење на круг. Зад воланот се искусните Tanner Foust и Greg Tracy, а ние сме импресионирани!

Американците го нарекуваат Loop-De-Loop,  а ние превод на Македонски јазик не успеавме да најдеме. Но тоа и не е толку важно – погледнете колку импресивно ова изгледа!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.