Утринска гимнастика: Новиот BMW M6! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска гимнастика: Новиот BMW M6!

За ова утро подготвивме неколку видеа за еден одличен автомобил – BMW M6!

Веќе во неколку наврати говоревме за M6, за неговата убавина и неговите перформанси! Сега нема да ве оптеретуваме со веќе познати работи, туку ќе ве оставиме да уживате во неколкуте прекрасни видеа за BMW M6. Да го видиме одблиску надвор, внатре, но  и на подлогата која најмногу одговара на едно вакво BMW – мазниот асфалт на тркачките патеки!Во своите најлуди соништа Димитар вози Ford Fiesta ST, а во реалноста ја обожава својата "нормална" Fiesta. Среќен што е дел од CARclub.