Утринска Гимнастика: Artega GT! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Artega GT!

Artega GT е еден несекојдневен автомобил, кој навидум делува нежен. Но ќе се изненадите кога ќе видите што всушност можете да направите со него!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.