Можностите на новиот Mercedes G63 AMG – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Можностите на новиот Mercedes G63 AMG

5.5-литарскиот V8 кој испорачува 544 коњски сили и 760 Nm вртежен момент му овозможува на G63 AMG на направи многу. Навистина многу!

Уживајте во неколкуте одлични видеа од Mercedes G63 AMG!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.