Range Rover Evoque Convertible – Нови фотографии и видео! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Range Rover Evoque Convertible – Нови фотографии и видео!

Range Rover Evoque Convertible ја доживеа својата премиера во Женева, и одзивот од посетителите е одличен! Погледнете уште фотографии и ново видео од интересниот кабриолет!

Кога ги покажавме протечените фотографии од Range Rover Evoque Convertible пред неколку дена и ние самите приметивме дека интересот е навистина голем. Land Rover објави нови фотографии и ново видео од концептот, а нам ни изгледа одлично!

Уживајте!



Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.