Новата сезона на Top Gear започнува вечерва! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Новата сезона на Top Gear започнува вечерва!

Новата сезона на Top Gear започнува вечерва! Дали уште нешто треба да објасниме?

Повторно ќе ги гледаме Clarkson, Hammond & May во веќе познатото (и најпопуларно) автомобилско шоу! Погледнете што Jeremy Clarkson и James May имаат да кажат за новата сезона, а доцна вечерва или утре наутро побарајте ја новата епизода кај нашите пријатели од FinalGear.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.