ВИДЕО: Интимно со Lexus LF-LC – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ВИДЕО: Интимно со Lexus LF-LC

Lexus LF-LC е еден од оние концепти кои го привлекуваат вниманието и не можете да престанете да ги забележувате сите детали. Погледнете што имаат да кажат луѓето кои стојат зад концептот.

Концептот кој за прв пат го видовме на саемот во Детроит привлекува многу внимание, каде и да се појави, а луѓето кои стојат зад него зборуваат со многу страст и љубов за автомобилот. Погледнете и слушнете ги неговите креатори, кои зборуваат за мноштвото детали и дизајнерски решенија кои се применети.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.