Дизајнот на новиот BMW 3-Series – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Дизајнот на новиот BMW 3-Series

Серијата 3 на BMW секогаш била своевиден стандард во класата. Одличното управување, привлечниот дизајн и престижната значка секогаш ги привлекувале купувачите. За подобро да ја разбереме новата серија 3, да видиме како таа се дизајнираше..

Дело на неколкумина дизајнери, новата „Тројка“ е навистина привлечна, и од самиот почеток новата генерација привлекува погледи и позитивни коментари. Погледнете го видеото за дизајнот на Тројката, и видете како дизајнот стигнал до тоа што е денес, како и филозофијата за внатрешноста, која претпочита чисти линии и површини.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.