Утринска Гимнастика: Akrapovič Lamborghini Gallardo – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Akrapovič Lamborghini Gallardo

Навистина сме фанови на Lamborghini Gallardo. Неговиот изглед и монструозниот V10 атмосферски мотор го прават еден од најналудничавите суперспортски автомобили на планетата… Но секогаш може подобро!

Akrapovič е компанија која прави специјални издувни системи за спортските возила, и со нив тие добиваат повеќе моќност, но што е уште поважно, добиваат и спектакуларен звук. Погледнете како изгледа, и уште поважно, слушнете како звучи Gallardo кога ќе му се стави титаниумски издувен систем од Akrapovič!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.