sony – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Sony и Honda ја покажаа обновената верзија на нивниот заеднички прототип Afeela

Afeela се појави на сцената на овогодинешниот Consumer Electronics Show, управувана со помош на DualSense...

SONY и Honda го стартуваат брендот Afeela – Прототипот го најавува првиот автомобил кој пристигнува во 2025!

По неколкуте најави дека ќе стартува производство на автомобили, Sony го официјализираше...

Sony ги изненади сите на CES со својот електричен автомобил – Vision S

Sony е обично познат по електронска опрема – па премиерата која ја подготвија за...