singer – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Singer преработија 300 примероци од Porsche 911

Singer Sotto е пресвртниот модел на компанијата од нејзиното основање во 2009 година.

Singer го покажа својот прв кабриолет, базиран на 930 Turbo

Новиот кабриолет е базиран на Turbo Study автомобилот на Singer, кој пак е базиран на Porsche 911 со...

ПРЕМИЕРА: Singer Dynamics & Lightweighting Study – Дали е ова најдобриот воздушно-ладен 911 на сите времиња?

Добро-познатите Singer и експертите од Williams Advanced Engineering го подготвија она што го гледате –...

Singer претстави две убавици во Монтереј

Singer Vehicle Design изложи два прекрасни примероци од своите автомобили на овогодишниот Quail Motorsport...