Nio – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Вечерно Кино: Супер-брзиот рекорд на електричниот NIO EP9 на Нирбургринг!

Само еден ден по објавата за новиот рекорд на Нирбургринг, Nio побрзаа да го објават и видеото...

Nio EP9 ги уништи сите рекорди на Нирбургринг!

Електричниот хипер-автомобил Nio EP9 ги порази сите сериски автомобили на познатата тркачка...