hummer – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Големиот HUMMER се враќа – како електричен теренец со 1000 коњски сили!

Според официјалните податоци кои пристигнаа од GMC, новиот Hummer ќе има три електрични мотори...

Hummer се враќа како супер-моќен електричен GMC!

General Motors го враќа Hummer на пазарот – и кажуваат дека ќе биде уникатен електричен пикап со...