gran turismo – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ:

ВЕЧЕРНО КИНО: Gran Turismo добива филмска адаптација, ова е првиот тизер-трејлер!

Да, легендарниот симулатор од PlayStation конзолите добива своја филмска адаптација – и ова е...

Утринска Гимнастика: Објавен вториот трејлер од Gran Turismo 7

Polyphony Digital го објави второто најавно видео од следното издание на најпопуларната видео игра...