ВЕЧЕРНО КИНО: Gran Turismo добива филмска адаптација, ова е првиот тизер-трејлер! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ВЕЧЕРНО КИНО: Gran Turismo добива филмска адаптација, ова е првиот тизер-трејлер!

Да, легендарниот симулатор од PlayStation конзолите добива своја филмска адаптација – и ова е првиот тизер трејлер!

Gran Turismo постои скоро 25 години (првата игра се појави во 1997-мата година на оригиналниот PlayStation) и конечно добива своја филмска адаптација. Првиот тизер трејлер ветува многу адреналин и незаборавно кино-искуство. Да не одолговлекуваме, погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.