ВИДЕО: Тест-центарот на Škoda има симулатор на скопски улици! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ВИДЕО: Тест-центарот на Škoda има симулатор на скопски улици!

Чешкиот бренд темелно ги тестира своите автомобили, а од неодамна во својот тест-центар има и посебен симулатор на скопски улици!

Добро де, не е баш официјално „Симулатор на улиците во Скопје“ – но морате да признаете дека е навистина многу, многу блиску. А лесно ќе препознаете за што точно зборуваме.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.