Утринска Гимнастика: Божиќен подарок од Lamborghini – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Божиќен подарок од Lamborghini

Италијанскиот производител на суперавтомобили создаде интересно видео посветено на божиќните празници.

Според зборовите на Lamborghini „Неочекуваниот подарок секогаш ни ги исполнува срцата со незаборавни емоции“. Таков настан прикажува и краткото видео во кое едно симпатино детенце добива за божиќен подарок контролер. Што се случува понатаму ќе оставиме да дознаете сами.

Погледнете го видеото и уживајте!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.