Утринска Гимнастика: Најновиот трејлер се фокусира на дамите во Fast & Furious 9! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Најновиот трејлер се фокусира на дамите во Fast & Furious 9!

F9 пристигнува следниот месец, а најновиот трејлер се фокусира токму на Fast & Fearless дамите од супер-серијалот!

Вo F9 ќе ги видиме Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Anna Sawai, Cardi B како и добитничките на Оскар – Charlize Theron и Helen Mirren. Во трејлерот, не само што ќе ги видиме во акција, туку тие зборуваат и за филмовите и за тоа колку тие навистина им значат. Погледнете!

 Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.