Вечерно Кино: Will Smith вози патници во новиот Porsche Taycan Turbo S – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Will Smith вози патници во новиот Porsche Taycan Turbo S

Како дел од промотивните активности за новиот Bad Boys For Life, актерот Will Smith во соработка со Porsche повозе неколку патници по улиците на Мајами!

Во третиот дел од акциониот серијал, ликот на Will Smith вози Porsche 911 Carrera 4S (иста каква што возевме и ние минатата година) – па од таму и мотивацијата за соработката со Porsche. Реакциите на патниците на перформансите на новиот електричен Porsche се интересни – погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.