Утринска Гимнастика: Зад сцената на новиот филм за James Bond со новиот Land Rover Defender – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Зад сцената на новиот филм за James Bond со новиот Land Rover Defender

Тукушто-претставениот Defender ќе има важна улога во новиот филм за британскиот таен агент James Bond – а ние имаме одлична можност да погледнеме зад кулисите и да видиме дел од акцијата.

Новиот филм за James Bond се вика No Time to Die, а во него важна улога ќе има и новиот Land Rover Defender. За жал, не знаеме што точно се случува на некои од сцените кои ќе ги видиме – но веќе на самиот старт, акцијата ветува многу. Погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.