ВИДЕО: Рекордерското возење на Иџе на Водно! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ВИДЕО: Рекордерското возење на Иџе на Водно!

Неодамна Игор Стефановски Иџе постави рекорд на Водно – а ние денес ви пренесуваме видео токму од рекордерското возење!

Иџе постави време од 2:02.09 на Водно, а сега можете да го видите рекордерското возење. Да не одолговлекуваме многу – уживајте!

 Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.