Вечерно Кино: Финалниот трејлер за Hobbs & Shaw – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Финалниот трејлер за Hobbs & Shaw

Ликовите Hobbs и Shaw од Fast & Furious франшизата го добиваат својот засебен филм – а ова е последниот трејлер за акцијата во која гледаме мотори, автомобили и многу, многу повеќе!

Jason Statham и Rock „The Dwayne“ Johnson ги имаат главните улоги во овој филм, а режисер е David Leitch – кој го потпиша фантастичниот Deadpool 2. Hobbs & Shaw пристигнува во кино-салите на 1ви Август – а ова е последниот трејлер за акциониот филм!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.