Вечерно Кино: Spiderman вози електричен Audi e-tron GT – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Spiderman вози електричен Audi e-tron GT

Audi и Marvel Studios повторно соработуваат – овој пат на новиот Spiderman: Far From Home кој треба наскоро да пристигне во кино-салите!

Питер Паркер и неговиот најдобар другар Нед се подготвуваат  за настап на научен натпревар во своето училиште – погледнете како помина нивниот проект.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.