ВИДЕО: Руската армиска полиција (неуспешно) пробува да направи свртување од 180 степени – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ВИДЕО: Руската армиска полиција (неуспешно) пробува да направи свртување од 180 степени

Овој маневар воопшто не е лесен за изведување – па затоа ќе видиме што точно може да се случи.

Ова видео доаѓа директно од обука на руската армиска полиција – а возилото со кое пробуваат да направат свртување од 180 степени е Lada Vesta. Погледнете што се случува.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.