full screen background image
Search

Ford повикува – Тестирајте го новиот Ford Focus!

Овие петок и сабота неколку изведби на новиот Ford Focus ќе бидат ексклузивно достапни за тест возење пред City Mall во Скопје!

Нашите пријатели од Ford ги канат сите заинтересирани да дојдат и одблиску да го видат, но и да го повозат новиот Ford Focus! Утре и задутре, во петок и сабота од 11 до 17 часот новиот Ford Focus ќе биде достапен за тестирање, и тоа во изведбите Titanium, спортскиот ST-Line и луксузниот Focus Vignale. Дополнително, ќе можете да пробате и други модели на Ford.

Ве очекуваат во Скопје City Mall на платото пред Play Caffe – одете и запознајте го новиот Ford Focus!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.