ГАЛЕРИЈА: Атмосферата на Скопје Круг 2018 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ГАЛЕРИЈА: Атмосферата на Скопје Круг 2018

Денес се одржа трката Скопје Круг 2018, а ние ви пренесуваме дел од акцијата и атмосферата.

Им честитаме на сите учесници и на сите им посакуваме уште повеќе и подобри трки во иднина. На Скопје му недостасуваат вакви настани и искрено се надеваме дека културата околу автомобилизмот ќе биде на уште повисоко ниво.

Погледнете ги фотографиите!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.