Утринска Гимнастика: McLaren 720S катапултира до 300+ километри на час! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: McLaren 720S катапултира до 300+ километри на час!

McLaren 720S има – погодувате – 720 коњски сили, но нема да верувате колку лесно забрзува до повеќе од 300 километри на час!

Да не објаснуваме многу-многу…Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.