Утринска Гимнастика: Škoda Fabia R5 – Најбрзото такси во Прага! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Škoda Fabia R5 – Најбрзото такси во Прага!

Škoda Motorsport слави успешна сезона – најуспешната во својата историја – а возачот Jan Kopecky подготви специјално изненадување на улиците на Прага!

Замислете ситуација – чекате такси на редовна такси-постојка, и од „нигде-никаде“ се појавува рели автомобил со европски шампион зад воланот. Ќе влезете?Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.