Утринска Гимнастика: Првото видео за новата Porsche Panamera Sport Turismo Turbo S-E Hybrid – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Првото видео за новата Porsche Panamera Sport Turismo Turbo S-E Hybrid

Минатата седмица своето деби го имаше врвната изведба на „караванската“ верзија на Porsche Panamera – па оваа седмица ја започнуваме токму со неа!

Веќе пишувавме за моќниот супер-спортски супер-караван со супер-перформанси – а сега дел од тоа можеме да го видиме и во движење – на видео. Да не должиме многу – навистина нема потреба.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.