Утринска Гимнастика: Nissan GT-R против Audi RS7 и Mercedes-AMG E63 S! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Nissan GT-R против Audi RS7 и Mercedes-AMG E63 S!

Во навистина интересно време живееме, ако два спортски супер-седани можат да се натпреваруваат со Nissan GT-R!


Да не одолговлекуваме – погледнете ја оваа монументална драг-трка меѓу монструозниот Nissan GT-R и луксузните и супер-спортски Audi RS7 и Mercedes-AMG E63 S!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.