full screen background image
Search

Вечерно Кино: Возачите на Ferrari F1 тимот зад управувачот на Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Погледнете како изгледа кога Sebastian Vettel, Kimi Raikkonen и Antonio Giovinazzi ќе седнат зад воланот на три примероци на Giulia Quadrifoglio!

Нема потреба да зборуваме многу.. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.