Утринска Гимнастика: Зад воланот на Aston Martin Vulcan! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Зад воланот на Aston Martin Vulcan!

Мега-тркачот на Aston Martin има врескачки 7-литарски атмосферски V12 кој испорачува дури 820 коњски сили – погледнете како изгледа да сте зад воланот!


Верувајте, ќе уживате во звуците на врескачкиот V12 на Vulcan! Пуштете на цел екран, звучниците (или слушалките) малку погласно, и уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.