full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Слушнете го крикот на Jaguar F-Type SVR!

Jaguar го затвори Park Avenue тунелот во Њу Јорк и го искористи за да го направи она што и ние би го направиле – да уживаме во звукот на моќниот британски кабриолет!

Под поклопецот се крие 5-литарски компресорски V8. Навистина нема потреба повеќе да зборуваме – пуштете ги звучниците малку погласно и разбудете ги соседите!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.