Утринска Гимнастика: Aston Martin на снег! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Aston Martin на снег!

Aston Martin продолжува да организира интересни настани за сопствениците на нивните возила – а еден од најинтересните настани е оној организиран на снег минатата година.

Навистина нема потреба премногу да се објаснува. Елеганција во движење!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.