full screen background image
Search

За поинакво искуство, одберете Diesel!

Љубовта кон добриот и брз автомобил дополнета со квалитетен часовник кој ја отсликува храброста и ве одвојува од толпата има едно име – DIESEL.

Ви недостасува моден додаток кој ќе го надополни вашиот моден стил и совршено ќе се вклопи со изборот на новиот автомобил? Часовниците на DIESEL совршено ќе се вклопат во вашиот животен стил.

diesel2

DIESEL е бренд кој ги создава новите модни трендови и е наменет за луѓе кои по природа се бунтовни и знаат што сакаат, кои сакаат да експериментираат и се зависни од адреналин.
Изработени од висококвалитетни материјали дополнети со уникатен дизајн, овие мерачи на времето ќе ви помогнат да бидете забележани каде и да се наоѓате.

diesel3

За повеќе информаци посетете ја веб страната на My Time или некој од нивните продажните салони во Скопје, Куманово, Тетово или Гостивар.

Извор: PR My:TimeАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.