Утринска Гимнастика: Megane GT и Renault Sport Trophy Endurance шампионите! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Megane GT и Renault Sport Trophy Endurance шампионите!

Францускиот бренд продолжува интензивно да работи на промовирањето на новиот Megane, а во најновото видео главната улога ја имаат Megane GT, Dario Capitanio и David Fumanelli!

Со ова видео, Renault сака да покаже дека Megane GT (кој во моментов е најбрзиот нов Megane) е достоен да понуди забава на улиците, но и дека е подготвен да го оправда своето присуство на тркачките патеки. Погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.