Утринска Гимнастика: Видео-брошура за новиот Mercedes-Benz GLE – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Видео-брошура за новиот Mercedes-Benz GLE

Mercedes-Benz подготви видео-брошура за новиот GLE, преку која ќе ги запознаете најважните новитети за големиот SUV, како и некои од најинтересните детали за овој луксузен германски автомобил!

Ќе останете изненадени од сите новитети кои се дел од новиот GLE – кој всушност е замена/фејслифт на популарниот ML. Уживајте во видеото!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.