Утринска Гимнастика: Aston Martin DB10 е направен за Бонд! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Aston Martin DB10 е направен за Бонд!

Наскоро доаѓа новиот филм за Џејмс Бонд – и како и секогаш, автомобилите во него ќе имаат значајна улога!

Aston Martin. Tркачка патека. Многу звук. Доволно е кажано.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.