Гледајте Формула 1 во живо! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Гледајте Формула 1 во живо!

Неверојатна можност за сите љубители на Формула 1, My Time ве носи на целосно платено VIP патување за F1 трката во Spa-Francorchamps!

Сакате адреналин? Фан сте на Формула 1? Ова лето, искористете ја уникатната можност да гледате Формула 1 во живо!

Со секој купен Edificе часовник од над 6190 денари во My Time, станувате учесник во најголемиот картинг настан до сега, кој ќе се одржи во Арт Картинг центарот на 08.08.2015.

Red Bull Racing Filming Day One

Учесникот со најбрзо време добива карта за F1 Grand Prix 2015 во Spa-Francorchamps, авионски билет и VIP сместување.

spa-track

Внесете го кодот од картичката која ќе ја добиете со купување на часовникот, на edifice.mytime.mk и се гледаме на одлична забава, адреналинска трка и дружење со My Time.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.