Вечерно Кино: Звуците на новиот Mustang Shelby GT350R! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Звуците на новиот Mustang Shelby GT350R!

Понекогаш навистина нема потреба многу за пишуваме – едноставно, уживајте во звуците на новиот Ford Mustang Shelby GT350R!

И само да Ве потсетиме – Shelby GT350R влегува „во црвено“ на високи 8000 вртежи во минута! Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.