Утринска Гимнастика: Koenigsegg One:1 на тркачката патека Suzuka! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Koenigsegg One:1 на тркачката патека Suzuka!

Погледнете како шведскиот монструм со 1360 коњски сили ја покорува легендарната тркачка патека Suzuka во Јапонија!

Зад воланот е тест-возачот на Koenigsegg, Robert Serwanski (како станува човек тест возач на Koenigsegg, сериозно?) и можноста да го гледаме како си ја работи работата е навистина несекојдневна. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.