full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: „Раѓањето“ на Audi RS3

Новото Audi RS3 доаѓа со 2.5-литарски турбо-бензинец благодарение на кој има на располагање 362 коњски сили – но дали знаете како всушност доаѓа RS3 на овој свет?

Верувајте ни, ова не е најобична реклама за возила. Ова е храбар потег од страна на Audi, бидејќи ова е една од оние реклами за кои се зборува години и години по нивното појавување. Погледнете за што станува збор.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.