Утринска Гимнастика: На тркачката патека со Walter Röhrl и Porsche Cayman GT4! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: На тркачката патека со Walter Röhrl и Porsche Cayman GT4!

Walter Röhrl e вистинска рели-легенда, а денес имаме можност да го видиме него зад воланот на Porsche Cayman GT4 како ужива во спортскиот автомобил на тркачка патека!

Walter Röhrl е поранешен шампион во Светскиот Рели Шампионат – поточно во сега веќе далечните 1980-та и 1982-ра година, но тоа не го прави ништо помалку спектакуларен зад воланот. Кога на тоа ќе го додадете и екстремно-спортскиот Porsche Cayman GT4, рецептот е одличен. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.